Meesterlijk: Fresh from the Edinburgh Fringe:Scala vanTheatergroep Ponies

Theatermaakster en actrice Anna Hermanns, één van de leden van het Utrechtse theatergroep Ponies, speelt de voorstelling ‘Scala’.   Scala is een donkere, humoristische voorstelling over een vrouw die bij vol bewustzijn haar verstand verliest.

"Anna Hermanns is an excellent performer." "Fascinatingly different...you will feel you’ve experienced something different and provocative. And that’s always good." The Scotman

In een verwoede poging probeert ze te achterhalen wat hiervan de oorzaak is. Zij beweegt zich door een scala aan mogelijke werkelijkheden terug naar het moment dat zij aan een tafel in een restaurant zat. Tegenover een mysterieuze vriendin. Scala bevindt zich op een grensverkeer tussen normaal en vreemd, tussen beheerst en vertwijfeld, tussen alles onder controle hebben en een slachtoffer worden van de wereld om je heen. Een voorstelling over de angst om gek te worden. Een gevecht tegen de spoken en de waanzin die ons altijd bedreigen al weten we ons met nog zoveel stevigheid staande te houden.  
Schrijver Enver Husicic, vormgever Hester Postma en Anna Hermanns hebben door een nauwe samenwerking een persoonlijke montage-voorstelling gecreëerd. De voorstelling is afgeregisseerd door Ria Marks.

Het is geen jeugdtrauma of een groot ongeluk dat de vrouw uit Scala tot waanzin drijft. Toch heeft ze het gevoel alsof de aarde onder haar is weggeslagen. Scala is gemaakt vanuit de vraag hoe het mogelijk is dat jonge, vitale mensen, ogenschijnlijk zomaar de weg kwijt kunnen kwijtraken.    

Theatergroep Ponies maakte sinds 2005 uiteenlopende voorstellingen waarbij het altijd gaat over individuen die zich proberen te verhouden ten opzichte van de wereld. ­Dit doen ze vragend in plaats van oordelend.
SMS recensies
Recenseer deze voorstelling! SMS ‘FRINGE 31’ + jouw recensie naar 3555.
Niet voor niks \'Best of Fringe\'. Wat een topwijf! :-)
Recensie van +3164777**** op 11 september 23:34
Mooie integere en gedegen voostelling!
Recensie van +3164882**** op 11 september 14:34
Anna Hermanns speelt de sterren van de hemel! Ga dat zien!
Recensie van +3164137**** op 11 september 14:05
herkenbare situaties en bevlogen acteerwerk!
Recensie van +3162526**** op 10 september 21:55
Enver you is weer goed!
Recensie van +3161773**** op 10 september 21:45
fascinating and at times bewitching
Recensie van +3164546**** op 8 september 20:25
Heb hem in edinburgh gezien, was erg indrukwekkend
Recensie van +3161488**** op 8 september 20:13
Voorstellingen
datum locatie tijd
wo 9 sep Het Rozentheater 21:00
» online tickets
do 10 sep Het Rozentheater 21:00
» online tickets
vr 11 sep het Rozentheater 21:00
» online tickets
za 12 sep het Rozentheater 21:00
» online tickets
Cast & Credits concept & spel Anna Hermanns
spel Lize van Olden
regie Ria Marks
tekst Enver Husicic
toneelbeeld Hester Postma
begeleiding Klaas Postmus
licht ontwerp Elisabeth Kaldeway
vertaler tekst Terry Ezra
zakelijke leiding Paulien Dankers
grafisch ontwerp Luis Rios Zertuche
website  

Servicemenu

Over ons Pers Keep me posted English